Nepochopiteľné výkriky

Autor: Jakub Varíni | 30.10.2014 o 20:14 | Karma článku: 5,13 | Prečítané:  665x

Myslím, že nie je potrebné uspávanie o rozoberaní toho, či sú otázky v súlade s Ústavou SR, či je jedna protiústavná, či vyhlásiť, či nevyhlásiť...

Ak je niečo podstatné, tak kult smrti, ktorý sa nám tu šíri. Je síce pravda, že na svete populácia neustále narastá, no tá Slovač akosi vymiera. Bez nej to všetko pôjde dole z kopca. Za to nám môžu všetci tí LGBT. Och, prosím nebuďte smiešni, „slušní“ ľudia. Množstvo mladých v súčasnosti nemá deti. Nie preto, že všetci patria do horeuvedenej skupiny, ale z iných dôvodov.

Na pochopenie si predstavme hypotetickú situáciu. Vysvetlím ju na sebe, pričom sa budem snažiť poukázať na logickú paralelu, z nej vyplývajúcu pre ostatných. Ja, heterosexuál, sa z čista- jasna ocitnem v čase, kedy mi bude umožnené vziať si muža, spávať s ním, kúpiť si s ním byt, vychovávať spoločne deti, lízovať auto a všetko ostatné. Spravím to? No nie! Viete, mne sa páčia ženy a môžete mi lúsknutím prsta vyčariť takúto možnosť, nerozhodnem sa ju využiť.

Je to pochopiteľné?

Opäť raz v našej krajine chce niekto niekoho utláčať, alebo ľudovejšie - zabudol vôl, že teľaťom bol. Aj keby vstúpili do platnosti všetky obmedzenia spojené s LGBT, zmazanie kapitoly v Stratégií podpory a ochrany ľudských práv v SR, tak sa tým nikomu nepomôže, naopak úzkej skupine sa výrazne uškodí.

Búril by som sa, keby mi niekto chcel nalinajkovať koho mám milovať, s kým mám žiť svoj život...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme

EKONOMIKA

Daniari pripravili na Remetu trestné oznámenie, na políciu neodišlo

Firma buduje tunel za 410 miliónov eur.

ŠPORT

Slovenka dvakrát zdolala olympijskú víťazku. Pár hodín po maturite

Podmaníková vraj favoritku rozplakala.


Už ste čítali?