Nepochopiteľné výkriky

Autor: Jakub Varíni | 30.10.2014 o 20:14 | Karma článku: 5,13 | Prečítané:  669x

Myslím, že nie je potrebné uspávanie o rozoberaní toho, či sú otázky v súlade s Ústavou SR, či je jedna protiústavná, či vyhlásiť, či nevyhlásiť...

Ak je niečo podstatné, tak kult smrti, ktorý sa nám tu šíri. Je síce pravda, že na svete populácia neustále narastá, no tá Slovač akosi vymiera. Bez nej to všetko pôjde dole z kopca. Za to nám môžu všetci tí LGBT. Och, prosím nebuďte smiešni, „slušní“ ľudia. Množstvo mladých v súčasnosti nemá deti. Nie preto, že všetci patria do horeuvedenej skupiny, ale z iných dôvodov.

Na pochopenie si predstavme hypotetickú situáciu. Vysvetlím ju na sebe, pričom sa budem snažiť poukázať na logickú paralelu, z nej vyplývajúcu pre ostatných. Ja, heterosexuál, sa z čista- jasna ocitnem v čase, kedy mi bude umožnené vziať si muža, spávať s ním, kúpiť si s ním byt, vychovávať spoločne deti, lízovať auto a všetko ostatné. Spravím to? No nie! Viete, mne sa páčia ženy a môžete mi lúsknutím prsta vyčariť takúto možnosť, nerozhodnem sa ju využiť.

Je to pochopiteľné?

Opäť raz v našej krajine chce niekto niekoho utláčať, alebo ľudovejšie - zabudol vôl, že teľaťom bol. Aj keby vstúpili do platnosti všetky obmedzenia spojené s LGBT, zmazanie kapitoly v Stratégií podpory a ochrany ľudských práv v SR, tak sa tým nikomu nepomôže, naopak úzkej skupine sa výrazne uškodí.

Búril by som sa, keby mi niekto chcel nalinajkovať koho mám milovať, s kým mám žiť svoj život...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?